Уряд ухвалив постанову, яка допоможе зробити українські електронні підписи сумісними з європейськими


Уряд ухвалив постанову, яка допоможе зробити українські електронні підписи сумісними з європейськими0

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Уряд України ухвалив постанову, яка допоможе привести законодавство України у сфері електронних довірчих послуг у відповідність до законодавства Європейського Союзу, повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, передає УНН.

Деталі 

Український уряд ухвалив рішення, яке полегшить використання українських електронних підписів в Європейському Союзі.

Це рішення було прийнято на основі вимог Довірчого списку, який є переліком кваліфікованих постачальників електронних довірчих послуг разом з інформацією про їхні сервіси. Список діє з 2018 року і є основою для системи кваліфікованих електронних довірчих послуг.

Завдяки цьому рішенню, українські електронні довірчі послуги будуть відповідати європейським та міжнародним стандартам. Це призведе до технічної взаємодії між українськими та європейськими постачальниками електронних довірчих послуг і розпізнання їх Європейським довірчим списком.

Таким чином, у майбутньому користувачі електронних довірчих послуг матимуть можливість повноцінно використовувати українські електронні підписи в Європейському Союзі. Це спростить електронну взаємодію з європейськими партнерами, зокрема, в сфері бізнесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд спростив імпорт комплектуючих для військової техніки

Джерело: УНН

Новости Чернигова