З 15 лютого на Чернігівщині заборона на вилов щуки

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

З 15 лютого розпочинається нерестова заборона на вилов щуки.
Про це повідомляє Державне агентство розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм на своїй сторінці Facebook.
Щука – бажаний улов для багатьох рибалок-любителів. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків. З лютого, відповідно до Правил любительського рибальства, у всіх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) встановлюється заборона на добування (вилов) щуки на період нересту, яка діятиме до 31 березня. Дана заборона обумовлена фізіологічними особливостями зазначеного виду, адже щука – одна з небагатьох риб наших водойм, нерестова активність якої починається за температури води 3-5°C, що є нижчою порівняно з нерестовими температурами більшості інших видів.
З метою захисту плідників у переднерестовий та нерестовий періоди, термін нерестової заборони на вилов щуки має поширюватися не тільки на період відкладення ікри, але й на час переднерестової активності.
Як повідомляв MYNIZHYN, ботулізм на Чернігівщині: посідаємо другу сходинку за кількістю випадків.  Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова