З 24 лютого студенти Чернігівської політехніки навчатимуться стаціонарно

З 24 лютого навчальний процес у Національному університеті «Чернігівська політехніка» повністю переводиться в аудиторний режим. Відповідний наказ оприлюднений на сторінці закладу у соцмережі.

 

Цю інформацію Суспільному підтвердила фахівець зі зв'язків із громадськістю НУ «Чернігівська політехніка» Наталія Конопля.

 

За її словами, після канікул 8-го лютого у виші розпочався другий семестр. На навчання вийшли групи, в яких не більше 20-ти студентів.

 

«З 24-го лютого решта студентів виходить також на навчання, адже згідно рішення Кабміну вже з понеділка, 22 лютого, в Україні набуває чинності адаптивний карантин, і Чернігів буде знаходитись у «жовтій» зоні», — розповіла Наталія Конопля.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕГ НОВОМЛИНЕЦЬ СТАВ РЕКТОРОМ «ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ»

 

Що стосується іншого чернігівського вишу — Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка — то там наразі це питання ще не вирішили.

 

«Це рішення ще не прийняли. Приймемо найближчими днями. Наразі у нас змішана форма навчання. 1-й та 4-й курси навчаються очно, за винятком груп, де більше 20-ти осіб. Це здебільшого лекції, які проводять онлайн. 2-й, 3-й та 5-й курси поки заочно», — сказав в коментарі Суспільному проректор з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності Анатолій Тимошенко.

 

Источник

Новости Чернигова