З’єднає Шерстянку з Бобровицею: у Чернігові запрацює новий тролейбусний маршрут

У Чернігові запрацює новий тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» (через вул. П’ятницьку, Тероборони, просп. Перемоги)».

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 24 квітня.

Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако у своєму каналі в Telegram.

«Він з‘єднає Шерстянку, яка до цього ніколи не мала тролейбусного сполучення, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею. На маршруті курсуватимуть тролейбуси з автономним запасом ходу, виготовлені «Чернігівським автозаводом». Прорахований інтервал їх руху — 20 хвилин», — пише Ломако.

Він також додав, із врахуванням, що маршрут новий, потрібно обладнати зупинки громадського транспорту, там, де їх немає, за розробленою схемою руху. Цим питанням вже займається управління ЖКГ.

Повний маршрут тролейбуса №1:

від кінцевої зупинки «Діагностичний центр»: вул. Шевченка, вул. В. Тарновського, вул. Гетьмана Полуботка, вул. П’ятницька, вул. Київська, вул. І. Мазепи, вул. Любецька, вул. Ріпкинська, вул. Тероборони, вул. Дніпровська, вул. Попова, вул. Ціолковського, вул. Д. Самоквасова, вул. Текстильників до кінцевої зупинки «Мікрорайон Шерстянка» в прямому напрямку. Та в зворотному: від кінцевої зупинки «Мікрорайон Шерстянка»: вул. Попова, вул. Дніпровська, вул. Тероборони, вул. Ріпкинська, вул. Любецька, вул. І. Мазепи, просп. Миру, просп. Перемоги, вул. О. Молодчого, вул. Шевченка до кінцевої зупинки «Діагностичний центр».

 

Фото – ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова