З половини: мер Чернігова та екс-голова ОДА «увійшли» до агрокомпанії «Нива-плюс»

СТОВ "Інтер", СТОВ "Тупичівське" та ТОВ "Форсаж" завершили придбання пакету акцій агрокомпанії ПрАТ "Нива-Плюс", що в Іваниці на Прилуччині.

За інформацією порталу biz.censor.net, про це йдеться у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України. Поглинання стартувало ще 2018 року.

СТОВ "Тупичівське" чернігівця Олександра Коробка та киянки Ганни Кузьменко придбало 49% акцій "Нива-плюс". СТОВ "Інтер" міського голови Чернігова Владислава Атрошенка та екс-очільника ОДА Валерія Куліча купило 28,25%, а ТОВ "Форсаж", що належить останнім — 20,925%. Зауважимо: в обох вказаних підприємствах частка діючого та колишнього чиновників-бенефіціаріїв є рівною.

Агрокомпанія "Нива-Плюс" займається вирощуванням зернових та технічних культур, розведенням великої рогатої худоби та свиней, переробкою та реалізацією сільськогосподарської продукції.

"Нива-Плюс" у 2020 році одержала 187 млн грн виручки, доля експорту в загальному обсязі її продажів склала 53%. Основними торговими партнерами стали Об`єднані Арабські Емірати, Швейцарія и Шотландія.

Згідно до Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, агрокомпанія до 26 квітня належала Борису Щербині.

Фото – ілюстративне

Источник