З понеділка у Чернігові вмикають тепло для лікарень і дитячих садочків

У Чернігові з 19 жовтня у лікарнях та дитсадках стартує опалювальний сезон2020-2021 років. Відповідне розпорядження напередодні, 16 жовтня, підписав міський голова Владислав Атрошенко.

Документ зобов’язує акціонерну компанію «Облтеплокомуненерго», та комунальну чернігівську ТЕЦ, яку орендує фірма «ТехНова» та приватне підприємство «Спеціальна енергетична компанія» розпочати теплопостачання вказаним закладам.

Управління охорони здоров’я та освіти міської ради мають організувати підготовку внутрішніх теплових мереж лікувальних закладів та дошкільних навчальних закладів до подачі тепла.

Якщо будуть виявлені проблеми, що заважатимуть підключенню тепла, їх необхідно оперативно усунути і надалі контролювати дотримання температурного режиму.

Також, теплогенеруючі підприємства мають надати міському колл-центру графіки увімкнення центрального опалення закладів охорони здоров’я та дошкільних навчальних закладів, і повідомлятимуть про позаштатні ситуації у разі їх виникнення.

Нагадаємо, раніше у мерії припускали, що почнуть опалювальний сезон саме з 19 жовтня у садочках і лікарнях. Разом з тим у житлових будинках наразі централізованого теплопостачання не буде, адже наступний тиждень синоптики прогнозують достатньо теплим.

Якщо на початку тижня денна температура буде коливатися в межах 8–11 градусів тепла, то з середи, 21 жовтня, обіцяно підвищення до 14–15 градусів.

Источник

Новости Чернигова