З російського полону повернувся житель Чернігівщини

 У четвер, 8 лютого, відбувся вже третій з початку 2024 року і 51-й загалом обмін полоненими, у межах якого було повернуто додому 100 захисників України. У  цій сотні врятованих військовослужбовців і наш земляк – Валентин Гончаров з Яблунівки.
Про це повідомляє пресслужба Носівської міської ради.

Радіємо разом з ним, його великою родиною і бажаємо, аби наш земляк якомога швидше пройшов реабілітацію та відновлення після перебування у російському пеклі та повернувся на рідну землю.

Валентин Гончаров народився 6 червня 1993 року. Був мобілізований 14 жовтня 2022 року і після проходження навчання служив у 66-й бригаді. 19 лютого він разом з п’ятьма військовослужбовцями отримав завдання: утримати певні позиції в районі населеного пункту Піщане Сіверодонецького району. Почався артобстріл ворогом, наші хлопці трималися до останнього. З їхнього підрозділу четверо загинуло, а Валентина та ще одного військовослужбовця взяли в полон. Рідні Валентина спочатку не били тривогу, адже знали, що йдучи на завдання, він не виходив на зв’язок кілька днів. Щоправда, серце мами, Галини Володимирівни, відчувало щось недобре, а хвилювання трьох сестер і брата  аки знайшло своє пояснення: 22 лютого минулого року надійшло підтвердження, що Валентин – у полоні.

Звісно, це краще, ніж сповіщення про зниклого безвісти чи, не дай Боже, про загибель, адже війна… Рідні точно знали, що він живий, однак могли лише уявити, в яких умовах перебувають наші полонені у російських терористів. Спокою це не додавало. Рідні завдячують команлиру бригади, працівникам РТЦК, які постійно інформували, підказували і допомагали у наближенні цієї справді визначної для всієї родини події. І для нашої громади – також. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нарешті, дочекалися і Валентин, сподіватимемося, скоро буде вдома. Наразі радіємо разом з усією великою родиною Гончарових, іншими родинами українців, які в одну мить стали щасливими, бо повернулися дорогі їм люди. І таких – ціла сотня!

Фото: Валентин Гончаров
Як повідомляв MYNIZHYN, у четвер, 8 лютого відбувся черговий обмін військовополоненими. З російського полону на Батьківщину повернулися ще сто українців. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова