З водної безодні: майбутній пілот врятував двох жінок на Чернігівщині

17-річний Федір Короткий з Городні, що навчається у Льотній академії Національного авіаційного університету (Кропивницький), 1 серпня витягнув з річки Снов двох потопаючих.

Про це повідомляє городнянська міська газета «Новини Городнянщини».

Юнака, який приїхав додому на канікули, зробили героєм місцеві журналісти.  Після вагань він погодився розповісти подробиці того, що трапилося.

За словами Федора, відпочивальники затрималися на березі Снову. Хлопець разом з батьками був на дачі у Малому Дирчині.

«Було вже темно. Я просто дивився на воду. А метрів за сто від мене на цьому ж березі стояла автівка. Я бачив рух біля неї й світло фар, тож зрозумів, що відпочивальники збираються від'їжджати. А потім трапилось непередбачуване — я побачив, як машина, яка стояла на крутому березі, раптом поїхала униз. Впала з обриву на берег і потім шубовснула в воду. Я знаю ту місцевість — там мілини майже нема, практично одразу від берега починається глибочінь. І одразу ж почулися крики. З них я зрозумів, що хтось із потопаючих не вміє плавати. Тому я швиденько побіг туди. А Альона Подройкіна, яка теж відпочивала з батьками на сусідній дачі й теж це чула, побігла за підмогою», – пояснив Федір.

Тих, хто відпочивав, було п’ятеро. Коли Федір наблизився, то угледів жінку з трирічною дитиною, яка пливла до берега. Водій автомобіля стояв у воді і шукав решту компанії.

Юнак кинувся до річки. Йому вдалося витягти жінку, яка з останніх сил трималася на поверхні. Потім доплив до місця пригоди і виявив ще одну, яка тонула. Доправив до берега, де її привели до тями. Автомобіль дістали зі Снову наступного дня.

Сам Федір вважає, що нічого особливого не зробив. Мовляв, кожен мав би так  учинити.

Фото –  «Новини Городнянщини»

Источник