За допомогою проекту «Чернігівуйся» хочуть удесятеро збільшити потік туристів до міста

«Подорожуй, кохай, захоплюйся …» – таке гасло має проект «Чернігівуйся», який  1 липня почала втілювати комунікативна агенція «Zubarewa sustainability & communication» з центральним офісом у Києві.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила її власниця Олена Зубарєва.

До неї звернувся бізнесмен, родом з Чернігова, щодо підтримки проекту розвитку туристичного Чернігова. Зубарєва стала креативним виконавцем ідей, які мають розробити для міста. Мета – популяризувати Чернігів, детально розповісти киянам та всім українцям, що за годину-півтори можна дістатися красивого місця. Аби потік туристів зріс у 10 разів.

«Це ініціатива людей, закоханих у Чернігів, які хочуть, аби у нього було туристичне майбутнє. Вони фінансують сайт проекту, встановлення понад 15 спеціальних біг-бордів. Що значить «Чернігівуйся»? Ми вклали в це слово широкий зміст – кохай, подорожуй, захоплюйся неймовірним містом. Хочемо, аби люди відчули патріотизм, цікавість до Чернігова та його «родзинок», про які не знали. Наприклад, що Антоній створив не лише печери у Києві, але й у місті над Десною. Або ж, що таке «тринадцята гармата», чернігівський привид та смачна місцева кухня», – розповіла топ-менеджерка.

Зубарєва зазначила: її команду вельми надихнув перший візит до Чернігова. Гості відчули себе справжніми чернігівцями і після того приїздили ще 6 разів.

Крім сайту та біг-бордів, проект просувають сторінки у соцмережах Facebook та Instagram.

Щоправда, серед коментарів є чимало критичних.

Источник