За минулий тиждень у Ніжині народилося 18 немовлят

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У нас народилось 18 немовлят, – пише КНП «Ніжинський міський пологовий будинок».
Чарівні миті, незабутні враження, зворушливі колискові – вони роблять наш пологовий будинок не просто медичним закладом, а окремою територією щастя, де щодня на світ з’являються нові життя. Минулого тижня (з 13 по 20 лютого) у Ніжинському міському пологовому будинку відбулось 17 пологів, народилося 18 чарівних немовлят — 7 чудових хлопчиків та 11 гарнесеньких дівчаток. Одній родині лелека приніс двійню –двох дівчаток. Найбільша вага (4020 грамів) У хлопчика з Борзни, найменша (750 грамів) – у дівчинки з Носівки.
У нашому пологовому будинку минулого тижня народжували жінки з Ніжина та Ніжинщини, Борзни та Борзнянщини й міста Носівка. Переважно роділлі народжували першу або другу дитину.
Вітаємо родини з народженням малят! Бажаємо вам міцного здоров’я та процвітання, мирного неба та любові! Нехай ваші дітки ростуть здоровими та щасливими!
З 13 по 20 лютого у нашому пологовому будинку було зроблено 4 кесареві розтини та 15 великих гінекологічних операцій. Усі жінки почуваються добре.
Читайте також: “Народилася дитина, але я не відчуваю любові”: розмова з ніжинським психологом Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова