За січень – вересень 2020 року платники Чернігівщини сплатили майже 11,8 млрд гривень податків, зборів і єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів від платників Чернігівської області впродовж 9 місяців поточного року надійшло понад 8 млрд грн податків, зборів і обов’язкових платежів. Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк зазначила, що цей показник на 248,8 млн грн більше ніж у відповідному періоді минулого року. Між державним і місцевими бюджетами кошти розподілилися так: до державного бюджету надійшло майже 3,6 млрд грн, до місцевих бюджетів усіх рівнів – 4,4 млрд грн.

.

Значну частку надходжень до державного бюджету забезпечено від сплати податку на додану вартість – 1,3 млрд грн (38,8%), податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1,2 млрд грн (35,2%), рентних платежів за користування природними ресурсами – близько 485 млн грн (13,5%) і податку на прибуток – 363 млн грн (10%).

До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено 4,4 млрд гривень.

Людмила Слотюк наголосила, що добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів становить 99% загальної суми податків. За рахунок проведення контрольно-перевірочної роботи надійшло 14,8 млн грн, від стягнення податкового боргу – 51,4 млн гривень.

Крім того, страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено майже 3,8 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Минулорічний рівень перевищено на 70%, або на 245,6 млн гривень.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Источник

Новости Чернигова