Забив битою до смерті — прилучанина взято під варту

02 лютого 2023 р.   61   0

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатого за фактом умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 30.01.2023 в помешканні тридцяти шести річного місцевого жителя після спільного розпиття спиртних напоїв з сорока шести річним потерпілим, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, виникла сварка. У ході даної сварки зловмисник з метою умисного протиправного заподіяння смерті потерпілого, взяв дерев’яну биту та завдав удари, від яких настала його смерть.

Завдяки принципової позиції сторони обвинувачення, в сукупності зібраних доказів, разом зі слідчими Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області,  зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 КК України. Ухвалою Прилуцького міськрайонного суду підозрюваному обрано на час досудового розслідування запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят днів, без внесення застави. 

Довідково:

Згідно ч.1 ст.115 КК України – умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, — карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

 

Джерело