Захворюваність на ковід у Ніжині трохи знизилася: за цей тиждень +218 хворих

Щотижневий звіт КНП «Ніжинський міський ЦПМСД»

Протягом робочого тижня, до закладу звернулось 3925 осіб, з приводу захворювань – 2684, в т.ч дорослих – 1850, дітей – 834.

Зареєстровано хворих на ГРВІ — 553 пацієнти, з них дітей — 164, дорослих — 389.

Захворюваність на COVID -19 трохи знизилася. За минулий тиждень зроблено 463 швидких тести, 218 серед них – позитивні.

Вакцинація – найбезпечніший та найефективніший з відомих людству спосіб захисту від небезпечних інфекційних хвороб. Вакцинуючись, ви точно знаєте, що на певний термін отримуєте високоефективний засіб захисту від інфекційної хвороби.На цьому тижні в закладі були наяві дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Коронавак та Пфайзер.За минулий тиждень проведено 758 щеплень, 206 – Короновак, 552 – Пфайзер. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Всі бажаючі щепитися, можуть звернутися до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу(третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М(дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 25 щеплень, АДП-М (дорослі) – 17 щеплень, поліомієліт – 16, гепатит В – 23, гемофільна інфекція – 15 щеплень, кір, краснуха, паротит – 19 щеплень, туберкулінодіагностика – 77 чоловік.

І пам’ятаємо: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник