Заіржавів корпус: інформаційне табло на Валу доправили в Київ на ремонт

Інформаційне табло, яке знаходилося при вході на Валу у Чернігові, днями демонтували і відправили на ремонт до Києва.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила начальниця відділу туризму та промоції міста управління культури і туризму міської ради Катерина Литвин.

За її словами, табло, яке має інформувати туристів про історичні та культурні об’єкти, придбали і встановили у вересні 2019 року. Фірму-підрядника знайшли у Києві. З бюджету Чернігова тоді витратили 396 тисяч гривень.

«Потім це табло передали на баланс міського управління культури і туризму. У січні 2021 року підприємство «УТБ-Інжиніринг» провело у ньому оновлення і перезавантаження інформації. Цього тижня табло забрали на ремонт до Києва. Причина – бокс (коробка), в якому воно стояло, зазнав корозії. Тепер фірма, яка його надавала, здійснить огляд і, у разі потреби – фарбування або заміну», — розповіла чиновниця.

Цю інформацію підтвердив також начальник управління житлового-комунального господарства міської ради Ярослав Куц.

«Табло доправили до Києва. Фірма-підрядник має своїм коштом привести корпус у відповідність до технічних умов. Повернути обіцяють за 2-3 тижні. Табло перебуває у них на гарантійному обслуговуванні (термін – 5 років)», — уточнив він.

Щоправда, обидва чиновники не змогли пояснити, чому від самого початку придбали табло із залізним корпусом, що нестійкий до корозії. Мовляв, обрали бюджетний варіант. Бокс з іншого матеріалу міг бути дорожчий.

Фото – зі сторінки Туристичного інформаційного центру у Facebook.

Источник