Замість вступу до ЄС — «привілейоване партнерство»: у Орбана озвучили «пропозицію» для України

КИЇВ. 9 листопада. УНН. В Угорщині вважають, що зараз немає способу і можливості почати переговори про вступ України до ЄС, тому Києву варто запропонувати привілейоване партнерство. Про це повідомили Hirado hu, посилаючись на слова голови адміністрації угорського прем’єр-міністра Гергея Гуяша, передає УНН.

Деталі

Як приклад невиконання умов Гуяш назвав рішення, які негативно впливають на нацменшини, зокрема на угорців, які проживають в Україні. Також він згадав ситуацію з корупцією в Україні. Він сказав, що в угорському уряді погоджуються із заявою колишнього президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера про «тотально корумповану Україну».

Цитата

«Ми повинні погодитися з колишнім комісаром Євросоюзу Юнкером, який каже, що вступ України був би величезною помилкою», — сказав Гергей Гуяш.

Міністр додав, що «Угорщина вже давно має чітку позицію щодо розширення Європейського Союзу, згідно з якою в першу чергу мають бути реалізовані поточні переговори щодо попередніх розширень».

Нагадаємо

7 листопада стало відомо, що Угорщина може заблокувати початок переговорів про вступ України до Євросоюзу до виконання вимог щодо мови освіти для національних меншин. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Щоб зробити все, що від нас залежить»: у комітеті оцінили можливість змін щодо освіти нацменшин для «7 кроків» до ЄС

Джерело: УНН

Новости Чернигова