Засідання виконкому: що на порядку денному цього разу?

27 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради, на порядок денний якого було винесено 13 питань.

 • Члени виконкому погодили надання одноразової матеріальної допомоги 32 особам на загальну суму 45 тис грн та надання 3 особам матеріальної допомоги на часткову оплату вартості зруйнованого житла сім’ям, у яких у результаті воєнних дій на території Ніжинської територіальної громади повністю зруйновані житлові будинки на загальну суму 24 тис грн.
 • Крім того, присутні одноголосно погодили рішення щодо нагородження з нагоди Дня працівників освіти.
 • Розглянувши заяви, надали дозвіл на розміщення тимчасових споруд у м. Ніжині та на переведення житлових приміщень в нежитлові і їх реконструкцію.
 • Погоджено низку рішень, які стосуються оренди комунального майна.
 • Рішенням виконавчого комітету встановлено статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Сьогодні такий статус отримали ще 76 дітей нашої громади.
 • Прийнято рішення про тимчасове обмеження руху транспортних засобів по вулиці Віри Смолянчук на ділянці від вулиці Полковника Розумовського до вулиці Бобрицька на час проведення робіт із капітального ремонту дороги.
 • Погоджено тарифи на платні медичні послуги, що надаються в комунальному некомерційному підприємстві «Ніжинський міський пологовий будинок» за зверненнями громадян без направлення лікаря: діагностичні послуги (ультразвукової діагностики), з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів, операція штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах та у стаціонарі та встановлено тарифи на перебування громадян за їх бажанням у медичних закладах з поліпшеним сервісним обслуговуванням (палати підвищеного комфорту). Також введені нові категорії платних послуг: консультації лікаря-неонатолога та консультації акушерки «Школа відповідального батьківства», а також збільшена на 1-ну кількість платних палат у відділені патології вагітності.
 • З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

  Працюємо далі!

  Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер Джерело: Ніжинська міська рада Теги: Засідання, виконкому, що, на, порядку, денному, цього, разу

  Источник

  Новости Чернигова