Завдяки програмі «Власна справа» чернігівка відкрила бізнес з друку картин на полотні

Закупити частину обладнання, інструменту, сировину, оплатити оренду ще одного приміщення для розширення свого бізнесу з виготовлення фотошпалер, чернігівка Наталія Лебедєва змогла завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

 

Підприємиця отримала від держави майже 250 тисяч гривень і відкрила новий напрям – друк картин на полотні.

 

Все починалося просто за найпростішою схемою заробітку «купи-продай», з якої стартували в бізнесі чимало успішних нині підприємців. Наталія купувала фотошпалери в Китаї, а продавала в Чернігові. Тепер вона власниця майстерні і фотошпалери вже 10 років виготовляє сама. Асортимент продукції широкий, а тематика різноманітна. Є з 3d ефектом, розширюючі простір, в стилі лофт, з абстракцією, природою, їжею, мапами, дитячі тощо. І це не звичні паперові фотошпалери, які були колись, а справжні дизайнерські полотна з цифровим зображенням.

 

«Наступним логічним кроком у цьому бізнесі, на мою думку, було виробництво картин. Власним коштом я придбала дороговартісний широкоформатний принтер для кольорового друку та чорнила. Ці витрати становили 56,5% від потрібної суми для старту нового направлення. Щоб придбати решту обладнання, інструмент, сировину, оплатити оренду ще одного приміщення, скористалася програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» і отримала від держави майже 250 тис. гривень», – розповідає Наталія.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІДПРИЄМЕЦЬ З ЧЕРНІГІВЩИНИ ВІДКРИВ ЧЕТВЕРТУ КРАМНИЦЮ КВІТІВ ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ «ВЛАСНА СПРАВА»

 

Наталія також працевлаштувала двох працівників: оператора для друку на принтері та столяра для виробництва рам і натягування-кріплення полотен на рами.

 

Свій товар підприємниця продає через власний інтернет-магазин, сторінку в Інстаграмі та Фейсбуці, онлайнові торгові майданчики, та мережу гіпермаркетів. Фотошпалери та картини виготовляє на основі зразків з каталогу та за дизайном клієнта, враховуючи всі його побажання. Замовити можна навіть популярний нині друк фото на полотні.

 

Нагадаємо, за програмою «Власна справа» можна отримати від 50 до 250 тисяч гривень залежно від кількості створених робочих місць: одне робоче місце – до 150 тисяч гривень, два і більше – 250 тисяч гривень. Повернення коштів передбачається шляхом сплати податків і зборів, зокрема за працевлаштованих осіб.

 

Джерело – пресслужба Чернігівської ОВА.

 

Источник

Новости Чернигова