Заволоділи 5 га території дитячого табору: поліція Чернігівщини повідомила екс-чиновнику та підприємцю про підозру

Поліцейські Чернігівщині повідомили колишньому керівникові одного з департаментів обласної влади та місцевому підприємцю про підозри у викраденні офіційних документів та у пособництві у придбанні права на майно шляхом обману.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своєму офіційному сайті.

Розслідування встановило, що колишній чиновник обласної влади Чернігівщини спільно з власником комерційного об’єкта нерухомості здійснили змову. Бізнесмен прагнув розширити свої володіння, намагаючись присвоїти територію дитячого оздоровчого табору. Колишній чиновник взявся допомогти йому в цьому.

Згідно з розслідуванням, в минулому десятилітті бізнесмен вже спробував отримати оренду цієї землі, отримавши дозвіл від районної влади. Однак тепер його амбіції зросли, і він вирішив легалізувати земельні ділянки. Для цього спільно з директором департаменту вони викрали оригінал розпорядження влади щодо оренди, підробили копію та легалізували земельні права шляхом обману.

Спільники впровадили процес затвердження передачі комунальних земель у приватну власність в трьох різних областях, далеко від Чернігівщини. У всіх випадках державні реєстратори, що були обмануті та не мали підозрілих про неправдиві дані на офіційному веб-ресурсі, виконали необхідні за законом дії. Таким чином, незаконно набуті права на майно були легалізовані.

Екс-чиновника та його спільника підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема у викраденні офіційних документів та пособництві у придбанні права на майно шляхом обману. Комерсанту також пред'явлено підозру у шахрайстві. Досудове розслідування триває.

Фото – Поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Чернигова