«Збери школярика»: третій рік поспіль «Жінки Батьківщини» проводять благодійну акцію на Чернігівщині. ФОТО

1 вересня — це особистий старт в космічний простір знань для кожного учня. Аби подорож почалася яскраво та з завзяттям, ГО «Жінки Батьківщини» вже третій рік поспіль провела благодійну акцію «Збери школярика» для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у села Хмільниця Чернігівського району.

 

Щоденники, зошити, папір, олівці, фарби, пенали та інше канцелярське приладдя було закуплене за кошти благодійників та напередодні свята передане до закладу.

 

«З дитинства пам’ятаю, скільки радості викликали новенькі зошити та щоденник. Одразу була мотивація – отримувати тільки найкращі бали. На жаль, є дітки які опинилися в складних життєвих обставинах і батьки не здатні їх забезпечити. Саме тому, наша громадська організація постійно підтримує подібні заклади. Новий навчальний рік повинен розпочатися зі щасливих посмішок малечі, за будь-яких обставин», — розповіла учасниця ГО «Жінки Батьківщини» Валентина Дзюба.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАДІСТЬ ДЛЯ «ПОПЕЛЮШОК»: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ НЕБАЙДУЖІ ЖІНКИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ДЛЯ ДОПОМОГИ ДІТКАМ. ФОТО

 

На даний час в закладі перебуває близько 30 дітей шкільного віку, 6 з яких вже є випускниками та будуть здобувати спеціальну середню освіту.

 

«Ми дуже вдячні за таку допомогу. Нашим випускникам вона вкрай необхідна, бо свою першу стипендію вони отримають наприкінці вересня, а закупити все для навчання потрібно вже сьогодні. Дітки завжди з радістю чекають на «Жінок Батьківщини», їх тут добре знають. Вони допомагають нам щорічно, разом зустрічаємося на свята. Спілкування з зовнішнім світом, це те чого завжди не вистачає нашим вихованцям. І дякуючи нашій постійній співпраці ми змінюємо це», — зазначила директорка «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей села Хмільниця» Олена Лукашенко.

 

 

Організатори проєкту дякують всім небайдужим людям, які долучилися до збору коштів та канцелярії:

 

Юрова Олена, Шандренко Людмила, Дзюба Валентина, Заїка Ольга, Бажан Ірина, Іващенко Ольга, Породько Анна, Бенько Олена, Зіненко Алла, Синиця Тетяна, Нассон Тетяна, Лазаренко Наталія, Дорохіна Тамара, Сімонова Ірина, Громадська Тетяна, Тимошенко Галина, Лиман Раїса, Яненко Сергій.

Слідкувати за іншими проєктами ГО «Жінки Батьківщини» можна на офіційній сторінці спільноти у фейсбук https://www.facebook.com/zhinki.batkivshchini

 

 

Источник