Збираємо великодній кошик.

03 травня 2024 р.   18   0

До найбільшого свята християн воскресіння Христового кілька днів. Господарі та господині вже визначилися з меню. На столі обов’язково мають бути паски, крашанки, а ще м’ясо, сало та інші наїдки.

Магазини, ринки та супермаркети міста пропонують широкий вибір продуктів. А який же асортимент, цінова політика та якість товару?

Отож у «Сільпо» пасхальні кекси, паски та інші продукти власного виробництва можна придбати за ціною від 29,99 грн до 99 грн. Вартість пасок з хлібозаводів Чернігівщини та Київщини – від 49 до 310 грн.

Асортимент м’яса – на будь-який смак. Курятина, індичатина, свинина, яловичина, ковбаси, копченості, доступна вартість від 160 грн за кг до 160 за окіст, 250 грн за ошийок, майже 150 грн за кг вартує грудинка. Куряче філе зі стегна – 210 грн, індиче філе – 260 грн за кг. Курка – 68 грн за кг.

А у мережі магазинів «Ситий тато» грудинка коштує 153 грн за кг, сало угорське – 99 грн, а українське – 157 грн.

Також у «Сільпо» великий вибір овочів та фруктів, різноманітна святкова атрибутика за розумною ціною.

Із супермаркетів прямуємо на ринок «Привіз». Аромат великодньої випічки занурює у атмосферу свята. Найдешевша – 80 грн, найдорожча – 240 грн.

У наявності у продавчинь всі необхідні продукти, які власноруч печуть паски.

У м’ясному павільйоні великий вибір. Продавці чемні, за якість товару відповідають, кажуть – ціни трошки впали.  За домашню ковбасу, яку тільки запекти, просять і 250 і 230. За доступними цінами у продажу курятина, індичатина. Все смачне, доступне, якісне.

У супермаркетах, магазинах та на ринках міста продуктів до Великодня вдосталь, на будь-який смак та гаманець. Головне – зустріти свято з вірою у серці та чистими помислами.

Джерело

Новости Чернигова