Здійснено перерахунок пенсій на Чернігівщині

29 січня 2024 р.   24   0

На Чернігівщині здійснили перерахунок пенсій для майже 62 тис. пенсіонерів. Збільшення пенсій відбулося у 1535 осіб. Середній розмір підвищення становить 262 гривні.

Зросли надбавки до пенсії і для почесних донорів України у розмірі 10% від прожиткового мінімуму.

Таку  інформацію поширило Головне управління Пенсійного фонду України у Чернігівські області на сайті Чернігівської ОВА.

Необхідність індексації виникла у зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2024 року розміру мінімальної заробітної плати до 7100 гривень. Перерахунок пенсій проведено для 65-річних непрацюючих пенсіонерів. Індексацію здійснювали за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу. Пенсія для цієї категорії громадян повинна становити не менше 40% від мінімальної зарплати, а це 2840 гривень.

Перерахунки проведені у автоматичному режимі і не потребують особистого звернення пенсіонерів до територіальних органів Пенсійного фонду України. Перераховані пенсії виплачуються вже у січні поточного року, при цьому сума підвищення для кожного пенсіонера є індивідуальною та залежить від складових, врахованих для обчислення пенсії, йдеться у повідомленні.

Джерело

Новости Чернигова