Зеленський доручив готувати президентські вибори і назвав дату – нардеп Гончаренко

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення провести наступні президентські вибори 31 березня 2024 року. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу «Еспресо», передає УНН.

Цитата

«За моєю інформацією, Володимир Зеленський прийняв рішення провести президентські вибори в наступному році. Він дав доручення Офісу президента готуватись до виборів, які планують провести 31 березня 2024 року. Це начебто конституційний термін — остання неділя березня. Пояснити таке рішення суспільству вони збираються тим, що це начебто вимога західних партнерів», — сказав Гончаренко.

Деталі

Як сказав Гончаренко, своє рішення Офіс президента буцімто пояснюватиме тим, що якщо не провести ці вибори, то Зеленський втрачає легітимність. Особливо на тлі того, що російський президент путін в березні планує провести вибори.
Водночас нардепа запевнив, що західні партнери не вимагають від України проведення виборів під час війни.

«Немає жодних публічних чи не публічних вимог. Це ніяк не повʼязано з нашими партнерами. Це виключно політичні завдання, які перед собою ставить Офіс президента. Мова йде виключно про президентські вибори. Оскільки парламентські прямо заборонені Конституцією України», — наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зважує можливість проведення президентських виборів навесні — Кулеба

Джерело: УНН

Новости Чернигова