Зеленський: Маємо пам’ятати, що Росія ще здатна нести зло, ми маємо боротися


Зеленський: Маємо пам'ятати, що Росія ще здатна нести зло, ми маємо боротися

Володимир Зеленський (Фото: Офіс президента)

Президент Володимир Зеленський повідомив про наради з правоохоронним сектором, міністром оборони й іншими урядовцями. Росія ще здатна нести зло, українці мають боротися та берегти оборону у головному пріоритеті, розповів він у своєму вечірньому відеозверненні.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Президент відзначив сьогоднішню нараду з представниками правоохоронного сектору, на якій, зокрема, був присутній керівник Служби безпеки України Василь Малюк.

«[Глава СБУ] доповів щодо протидії колаборантам і щодо захисту українців від тих, хто свідомо розпалює ворожнечу всередині нашої країни», – зазначив Зеленський.

Також він повідомив про нараду з міністром оборони Рустемом Умєровим та іншими урядовцями.

Зеленський зазначив, що усі ключові питання зводяться до забезпечення захисту людей, можливості України проводити наступальні операції та спроможності зміцнювати державу – «долати проблеми, які накопичились».

«Ми маємо пам’ятати усі в Україні, і особливо ті, хто перестав помічати війну, бо всю свою увагу віддає політиці: Росія ще здатна нести зло. Заплющити очі ні в кого не вийде. Ми маємо боротися. Ми маємо берегти саме нашу оборону головним пріоритетом. І маємо щодня додавати нашій державі більше сили», – підсумував президент.

  • Президент знову відкинув твердження про те, що наразі на фронті нібито патова ситуація: заявив, що патовою ситуацією буде, якщо конфлікт заморозиться, адже це буде та сама війна, однак без можливості на відповідь ворогу.
  • Зеленський зазначив, що Україна почала виробляти аналоги західної зброї, але для цього потрібен час, і без постачань від партнерів «ускладнюється все».
  • Президент повідомив, що українська делегація працює з міжнародними партнерами під час візиту до Сполучених Штатів – «готує наступний рік».

Читайте також: Зеленський говорив телефоном із президенткою Словаччини: про економіку, ЄС та формулу миру

Джерело

Новости Чернигова