Зеленський призначив Анатолія Казмірчука командувачем Медичних сил ЗСУ


Зеленський призначив Анатолія Казмірчука командувачем Медичних сил ЗСУ

Анатолій Казмірчук (Фото — скриншот з відео)

Президент Володимир Зеленський повідомив, що змінив командувача Медичних сил ЗСУ. Замість Тетяни Остащенко новим командувачем призначено генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука, начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Призначення проведено за поданням міністра оборони Рустема Умєрова.

«Завдання очевидне – і про це неодноразово йшлося у суспільстві, зокрема, у спільноті наших бойових медиків, – потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів. Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості у постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками у тих підрозділах, де медицина розгорнута дійсно правильно та ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі Сили оборони», – написав президент.

Міністр оборони у Facebook пояснив, чому подав подання на призначення нового командувача Медичних сил.

«Вважаю, що причини такого кроку очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони України, та усіх, хто допомагає… Настав час вирішувати проблеми медичного забезпечення наших воїнів».

За його словами, необхідна «цифровізація процесів та дотримання усіх стандартів медичного забезпечення, включно з постачанням якісних медичних засобів та медичної техніки».

Ще одним завданням є підняття системи навчання тактичної медицини до стандартів НАТО з відповідним ресурсним забезпеченням.

Також необхідно забезпечити передання досвіду між тактичним та стратегічним рівнем «з усього циклу лікування поранених, травмованих і хворих», вважає міністр.

  • 3 листопада Зеленський призначив Сергія Лупанчука новим командувачем Сил спеціальних операцій.

Читайте також: Міноборони створило меддепартамент. ЗСУ отримають турнікети та аптечки за новими стандартами

Джерело

Новости Чернигова