Зеленський про ППО: Географія нашої співпраці дуже широка, потрібно більше систем


Зеленський про ППО: Географія нашої співпраці дуже широка, потрібно більше систем

Володимир Зеленський (Скриншот з відео)

Географія співпраці України щодо протиповітряної оборони «дуже широка», можливості українського ППО збільшуються, але ще багато роботи, заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Географія нашої співпраці заради повітряного щита для України дуже широка. Не все зараз можна розказати публічно», – сказав він.

За словами президента, «абсолютно точно», що Україна постійно стає сильнішою, і можливості української ППО збільшуються.

«Звичайно, це ще не сто відсотків захисту. Багато роботи попереду. Такі міста, як Харків, такі регіони, як Донеччина й Запоріжжя, потребують більше систем, більше безпеки. Це завдання є в усіх наших дипломатів, у всієї нашої держави. Я дякую всім, хто ефективний у цьому», – підсумував він.

  • Зеленський повідомив, що на бойове чергування в Україні заступили додаткові системи протиповітряної/протиракетної оборони NASAMS.
  • Президент заявив, що Росія ще здатна нести зло, українці мають боротися та берегти оборону у головному пріоритеті.
  • Зеленський повідомив, що Україна почала виробляти аналоги західної зброї, але для цього потрібен час, і без постачань від партнерів «ускладнюється все».

Читайте також: Зеленський назвав телемарафон «одним із ключових етапів в історії незламності України»

Джерело

Новости Чернигова