Зеленський зустрівся з топменеджерами JР Morgan і закликав їх інвестувати в Україну


Зеленський зустрівся з топменеджерами JР Morgan і закликав їх інвестувати в Україну

JP Morgan (Фото: depositphotos.com)

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з топменеджерами найбільшого інвестиційного банку США JР Morgan і взяв участь в організованому холдингом інвестиційному саміті, закликавши інвестувати в Україну. Про це Зеленський повідомив у Telegram та поширив відео зустрічі. 

Під час зустрічі обговорювалося створення платформи для залучення приватного капіталу до відбудови України, а також перспективні напрями великих інвестиційних проєктів в Україні, зокрема в секторах «зеленої» енергетики, ІТ та агротехнологій.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: коротко про важливе

«Ми хочемо, аби ви у нас повірили, ми дуже відкриті. Я сам був у бізнесі і знаю, що це не може бути інвестування, вигідне тільки одній стороні… Ми хочемо, щоб ви інвестували в Україну і заробляли гроші», – сказав Зеленський.

Він також наголосив, що під час повномасштабної війни в Україні відбулося об’єднання суспільства, сформувалася нульова толерантність до корупції та розуміння національної ідеї, що тільки в єдності, в НАТО та в ЄС – майбутнє країни.

  • 9 лютого найбільший банківський холдинг США JP Morgan і Міністерство економіки України підписали меморандум про взаєморозуміння за підсумками зустрічі представників банку з урядом України

Джерело