Зеленського та українців нагородили престижною європейською премією

Нещодавно український народ та Президента Володимира Зеленського нагородили європейською премією імені Карла Великого. Її видають за захист європейських цінностей.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародної премії.

 

«Український народ став жертвою невимовно жорстокої російської агресивної війни, яка суперечить міжнародному праву. Український народ на чолі зі своїм президентом Володимиром Зеленським захищає не тільки суверенітет своєї країни і життя своїх громадян, а й Європу і європейські цінності»

 

, — йдеться у повідомленні.

Організатори наголосили, що Зеленський зміг згуртувати навколо України весь цивільний світ. Його, зокрема, назвали «мотиватором, комунікатором, мотором і сполучною ланкою між Україною і великою фалангою прихильників». Також зазначили, що глава держави є «опорою і прикладом для наслідування», який виступає проти відчаю та безнадійності.  

«Присуджуючи премію Карла Великого 2023 року як президенту, так і народу, ми підкреслюємо той факт, що Україна є частиною Європи і що її населення і представники її уряду на чолі з президентом Володимиром Зеленським підтримують і захищають європейські цінності, і тому заслуговують цього заохочення, щоб якомога швидше почати переговори про приєднання до Європейського Союзу»

 

, — підсумували у повідомленні.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський також став найвпливовішою людиною Європи у 2022 році за версією видання Politico. Загалом до рейтингу увійшло 28 осіб.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: society.novyny.live

Источник

Новости Чернигова