Знайшли сусіди: у Куликівці повісився атовець

26 жовтня в Куликівці поховали 36-річного Віталія Зінька, атовця.

 

Оскільки рідних у чоловіка не залишилось, організацією поховання займалася селищна рада. 22 жовтня сусіди знайшли чоловіка повішеним у власному будинку.

 

Мама Тетяна Олексіївна пішла з життя минулоріч. Була відомою в районі журналісткою, багато років працювала в газеті «Поліська правда». Віталій зростав без батька. Коли подорослішав, захотів познайомитись з ним, та чоловік його не визнав.

 

Після армії здобув кваліфікацію машиніста баштового крану. Працював кранівником на будівництвах. У 2015 році мобілізований до ЗСУ. З 2015 по 2016 рік перебував у зоні АТО.

 

Після демобілізації продовжив працювати кранівником. Через замикання в кабіні крана потрапив у вогняну пастку і отримав важкі опіки руки. Пережив шість операцій з пересадки шкіри. У березні 2019 році підписав контракт і знову був у зоні АТО у складі 72-ї окремої мобільної бригади навідником танкової роти танкового батальйону. У листопаді цього ж року демобілізувався.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПОХОВАЄТЕ НАС В ОДНІЙ МОГИЛІ»: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ДІВЧИНУ ЗАДУШИВ КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК, ПІСЛЯ ЧОГО НАКЛАВ НА СЕБЕ РУКИ

 

Особисте життя не склалося. Пережиті травми, побачене на війні похитнули здоров’я Віталія. Спроби пройти лікування сприймав агресивно. І сталося непоправне…

 

Джерело – газета «ВісникЧ» №44, Gorod.cn.ua

 

Фото з мережі

 

Источник