«Зрозуміли, що далі тягти не можна, треба їхати»: поліцейські допомогли евакуюватися родині з прикордонного Костобоброва

Поліція допомогла евакуаювати подружжя з неповнолітнім сином із прикордонного села Костобобрів Семенівської громади, яке практично щодня зазнає обстрілів з боку країни-агресора.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своєму офіційному сайті.

«Ми довго не наважувались виїхати. Але обстріли дедалі посилюються. Ще взимку росіяни інколи били по околицях села, і то було страшно, але якось терпіли. А останнім часом гатять без розбору по центру села – і з мінометів, і з артилерії, і дронами. Оце днями у нас близенько за сараєм гепнуло, а після цього ще й з іншого боку від двору. Дивом вціліли – і ми, і хата. Скотилися у погріб, там пересиділи. І зрозуміли, що далі тягти не можна, треба їхати», – розповів голова родини Максим.

Аби реалізувати цю ідею сім’я звернулися до офіцера ювенальної превенції Новгород-Сіверського райвідділу поліції Юлії Бурди, а вона негайно повідомила про це керівництво.

«Вже практично уночі телефонує мені Юлія Василівна і розповідає про цю сім’ю та їхнє рішення негайно евакуюватися. У нас дуже добра співпраця з органами місцевого самоврядування та з підприємствами району, тож одного дня вистачило на підбір будинку в безпечній громаді, а також вантажного транспорту для доставки майна переселенців. І ось – перевозимо», – каже заступник начальника райвідділу поліції з превентивної діяльності Микола Шумило.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОСІЯНИ ОБСТРІЛЯЛИ ДВА СЕЛА В СЕМЕНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ: ПОРАНЕНО ДВОХ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ. ФОТО

Поліцейські завантажили найбільш необхідні речі родини вимушених переселенців у надану місцевим лісогосподарським підприємством вантажівку. Родина та її майно у супроводі поліцейських рушили в безпечнішу Понорницьку громаду Новгород-Сіверського району.

 

«Ми охоче приймаємо переселенців з прикордоння, адже добре розуміємо, що вони мусили витримати й від чого тікають. Тут, у селах нашого округу, вже чимало евакуйованих сімей. Всім їм надали житло, забезпечуємо гуманітарною допомогою. Вистачає робочих місць у різних сферах діяльності, тож і Максим з Мариною матимуть роботу та гідний дохід», – розповідає староста Покошицького старостинського округу Понорницької громади Валентина Мишко.

Фото – поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Чернигова